Zasłony na przelotkach

Zasłony na przelotkach to doskonała dekoracja wnętrza. Stanowią one dopełnienie oraz stwarzają niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki niem w łatwy sposób odmienić możesz charakter dobierając ciekawą tkaninę praz kolorystykę. Oprócz walorów estetycznych zasłony pełnią również funkcję zaciemniającą, Ograniczając promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia.

 

W ofercie naszego sklepu odnajdziesz niezwykle szeroką gamę zasłon. Specyfika ich wykonania pozwoli zdecydowanie odnaleźć ci to co właśnie potrzebujesz. Odnajdziesz tu duży wybór zasłon w różnych wariantach kolorystycznych. Zasłony na przelotkach są ciekawym rozwiązaniem. W łatwy sposób zawiesisz je na karniszu w zaledwie kilka chwil.

Zasłony gotowe na kółkach to również doskonałe rozwiązanie. Łatwość zawieszenia ich w oknie to ich atut. Dodatkowo zasłony te prezentują się bardzo dobrze, układając się w równomierny sposób. Wszystkie nasze zasłony wykonane są z wysokiej jakości tkanin, oraz zadbaliśmy o najdrobniejszy detal przy ich wykończeniu. Wszytko po to byś mógł cieszyć się z ich posiadania.

Wśród metod mocowania tekstylnych ozdób na okno na szczególną uwagę zasługują przelotki. W naszej ofercie znajdziesz gotowe zasłony naa kółkach, które od razu można zamocować na drążku. Przygotowaliśmy duży wybór wzorów i materiałów o różnych wymiarach, co pozwala dopasować je do stylistyki pomieszczenia. Duże, metalowe obrączki, przymocowane do krawędzi tkaniny sprawiają, że dekoracja marszczy się równomiernie. Łatwo zawiesza się ją w oknie i bez trudu da się rozsunąć na boki. Są funkcjonalne i eleganckie - z zasłon na kółkach można uzyskać zaciemnienie i jednolitą płaszczyznę dekoracyjną. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl