Zasłony na przelotkach to doskonała dekoracja wnętrza. Stanowią one dopełnienie oraz stwarzają niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki niem w łatwy sposób odmienić możesz charakter dobierając ciekawą tkaninę praz kolorystykę. Oprócz walorów estetycznych zasłony pełnią również funkcję zaciemniającą, Ograniczając promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia.

W ofercie naszego sklepu odnajdziesz niezwykle szeroką gamę zasłon. Specyfika ich wykonania pozwoli zdecydowanie odnaleźć ci to co właśnie potrzebujesz. Odnajdziesz tu duży wybór zasłon w różnych wariantach kolorystycznych. Zasłony na przelotkach są ciekawym rozwiązaniem. W łatwy sposób zawiesisz je na karniszu w zaledwie kilka chwil.

Zasłony gotowe na kółkach to również doskonałe rozwiązanie. Łatwość zawieszenia ich w oknie to ich atut. Dodatkowo zasłony te prezentują się bardzo dobrze, układając się w równomierny sposób. Wszystkie nasze zasłony wykonane są z wysokiej jakości tkanin, oraz zadbaliśmy o najdrobniejszy detal przy ich wykończeniu. Wszytko po to byś mógł cieszyć się z ich posiadania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl