Zasłony na taśmie

Nienagannie prezentujące się wnętrze potrzebuje estetycznych dodatków. Wnęka okienna stanowi istotny element w pomieszczeniu. Stanowi istotne połączenie ze światem zewnętrznym, przepuszcza pobudzające promienie słoneczne. Jej rangę powinno odzwierciedlać się poprzez jej wyrafinowane ozdobienie. Z pewnością pomagają w tym zawieszone gotowe zasłony na taśmie.

Posiadamy szeroki asortyment gotowych zasłon na taśmie. Są łatwe w marszczenie, idealnie można je zawiesić na oknie bez nierównych przerw pomiędzy wybrzuszeniami. Stanowią ukojenie dla oczu escety. Łatwo dopasować je do pomieszczeń z uwagi na ogromny wybór wzorów i kolorów. Wykonane są z wysoko jakościowej tkaniny. Wytrzymają wiele lat w połączeniu z praniem i prasowaniem w odpowiedni dla nich sposób.

Stworzone zostały z dbałością o szczegóły. Posiadają wysublimowane wykończenia. Dopasują się do różnych typów pomieszczeń. Idealnie sprawdzą się w mieszkaniu jak i również w pomieszczeniach biurowych. Nadadzą przytulności i lekkości każdemu miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl