Zasłony czarne

Zasłony czarne sprawdzają się w różnych aranżacjach

Kolor czarny obok białego należy do klasycznych i najbardziej wyrazistych. Czarny to intensywna barwa, która łatwo dominuje w zestawieniu z innymi kolorami. Elementy pomieszczenia w postaci umeblowania i inne są mocniej zaakcentowane jeżeli jednym z nich są zasłony czarne. Każdy rodzaj pomieszczenia urządzonego tradycyjnie i bardziej nowocześnie  z czarnymi zasłonami prezentuje się elegancko i gustownie. Trudno oprzeć się wrażeniu, że znajdujemy się w miejscu wytwornym, urządzonym z wielką klasą.

Zalety zasłon w kolorze czarnym

Pomieszczenia z czarnymi zasłonami wprowadza nie tylko wyjątkową atmosferę, ale i nadaje mu dużej prywatności. Ciemna tkanina w niewielkim stopniu przepuszcza promienie słoneczne i światło sztuczne. Domownicy i inni użytkownicy pomieszczenia czują się komfortowo i bezpiecznie. Osoby postronne nie mają wglądu do środka. W porównaniu do zasłon białych, czarne o wiele lepiej chronią prywatność użytkowników np. pokoju, salonu.

Zasłony w kolorze czarnym w salonie i pokoju dziennym

Czarne zasłony idealnie sprawdzają się w pokoju dziennym lub salonie, w których dominują jasne odcienie umeblowania. Jeżeli meble są szare albo beżowe, dodanie do nich czarnych zasłon stanowi harmonijną mozaikę. Największą zaletą czarnych zasłon jest to, że w każdym designie (klasycznym, retro czy nowoczesnym) wyglądają zawsze zjawiskowo i naturalnie. Meble w jaśniejszych odcieniach niż zasłony w połączeniu z kolorową ceramiką wprowadzają do pomieszczenia magię, wytworność i klasę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl