Zasłony beżowe

Zasłony Beżowe w wystroju wnętrz

Dekoratorzy bardzo chętnie aranżują przestrzeń wewnątrz pomieszczeń wykorzystując barwę beżową. Jest subtelna, wprowadza do pokoju, salonu atmosferę ciepła, przytulności i spokoju. Zasłony beżowe powiększają optycznie pomieszczenie, wydaje się ono większe i jaśniejsze. Beż dobrze odnajduje się w kombinacjach z innymi kolorami. Ociepla stylistykę, jeśli meble są w ciemnej tonacji, np. ciemnobrązowej, czarnej lub granatowej.  

Zasłony w kolorze beżowym w kompozycji z innymi kolorami

Pomieszczenie z beżowymi zasłonami, w którym znajdują się przedmioty w kolorach czekoladowym, białym albo orzechowym tworzy estetyczną i harmonijną całość, niezwykle przyjemną dla oka. Meble drewniane z ciemnego dębu, jasnej sosny lub drzewa jesionowego w połączeniu z beżowymi zasłonami harmonizują się idealnie. Każdy, kto w ten sposób zaprojektuje pokój lub salon, nadaje mu klasy graniczącej z doskonałością. Dodatek beżowych zasłon do elementów w innych kolorach np. fiolet, błękit, czerwień również jest na miejscu. Należy tylko zrównoważyć obecność poszczególnych kolorów w wystroju wnętrza.

Zasłony w kolorze beżowym pasują do wielu stylów wystroju wnętrza

Im jaśniejsze beżowe zasłony, tym bardziej podkreślają skandynawski styl. Ciemniejsza tonacja beżowych zasłon lepiej pasuje do stylu industrialnego. Zasłony w kolorze beżowym wykorzystuje się w również w stylach glamour i minimalistycznym. W zależności od tonacji beżu można stworzyć niebanalny klimat w każdym pomieszczeniu. Beż to ciepły, spokojny i przylany kolor, dla którego zawsze jest miejsce w pomieszczeniu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl