Nowoczesne bieżniki na stół do salonu

Elegancko prezentująca się tkaninowa dekoracja na blacie potrafi zwiększyć atrakcyjność estetyczną każdego pomieszczenia. Proponowane przez nas nowoczesne bieżniki na stół do salonu z pewnością w tym pomogą. To jeden z dodatków, jakie warto wziąć pod uwagę przy aranżacji pokoju gościnnego. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i przy okazji specjalnych uroczystości rodzinnych lub towarzyskich spotkań, jako dopełniająca ozdoba na wcześniej ułożonym obrusie - taka stylizacja z pewnością wzbogaci nakrycie.

Polecamy różne wzory nowoczesnych bieżników – od gładkich i jednolitych po finezyjne wykończenia czy piękne hafty. Te produkty tkaninowe można układać w dowolny sposób - wzdłuż, w poprzek lub wykorzystać dwa bieżniki i położyć je symetrycznie. Bez względu na pomysł, dobrze dobrany produkt uatrakcyjni wnętrze salonu albo innego wnętrza.

Bieżnik do salonu

Bieżnik do salonu ze względu na motywy zdobnicze może być też dekoracją sezonową, np. świąteczną czy związaną z określoną porą roku. Będzie pięknie wyglądać zarówno na ławie, jak i na małym stoliczku kawowym komodzie.

Poza swoją estetyczną funkcją sprawdzi się także jako zabezpieczenie stołu przed kurzem, zabrudzeniami albo zalaniem wodą.

Bieżnik na stół

Bieżniki u naszych babć były w każdym domu i to nie jeden, potem bieżniki coraz mniej wykorzystywano, a teraz bieżnik przeżywa swą drugą młodość. Bieżnik na stół, ławę czy komodę wykorzystuje się w celach dekoracyjnych, ale nie tylko. Świetnie zabezpiecza delikatną strukturę mebli chociażby przed kurzem czy zalanie wodą.

Jest również świetnym elementem stołu podczas codziennego, jak i domowego śniadania, obiadu czy kolacji. Bieżnik na stole można układać bardzo różnie, wszystko zależy od naszej wyobraźni, wzdłuż, w poprzek, dwa bieżniki ułożone symetrycznie, lub nie, bezpośrednio na stole lub na obrusie. Na pewno dobrze dobrany bieżnik uatrakcyjnia wnętrze jadalni, pokoju wypoczynkowego czy sypialni.

Wbrew obiegowej opinii bieżniki świetnie wyglądają nie tylko we wnętrzach o stylu rustykalnym, ale również śmiało można bieżnik na stół nowoczesny, ważne by uzupełniał wystrój wnętrza. Może leżeć na stole i ławie i komodzie tworząc świetną całość. Bieżnik to świetny wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl