Firany to bardzo ważny element wystroju wnętrza i musi idealnie pasować do aranżacji wyposażenia. Ostatnio bardzo modne są firany na przelotkach, czyli inaczej firany na kołach, metalowych, wtopionych w materiał firany i zawieszone na drążku.


Coraz więcej osób wybiera ten sposób zawieszenia firany, ponieważ są po pierwsze funkcjonalne, czyli łatwo je zawiesić i zdjąć, nie trzeba ich upinać i marszczyć, nie musimy trzymać rąk wciąż do góry, samo zawieszenie czy zdjęcie to chwila, podobnie jak ułożenie firany tak, by elegancko wyglądała. Sam wygląd firany na przelotkach jest prosty i świetnie komponuje się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.


Świetna dekoracja okna i do tego bardzo lekka, poza tym bardzo komfortowe jest również użytkowanie tak zawieszonych firan, zawsze wyglądają schludnie, nie urywają się i są równo rozłożone i łatwe do ewentualnej korekty. Nowoczesne firany na przelotkach to świetny wybór nie tylko do saloniku czy pokoju jadalnego, a nawet do kuchni. Zwrócić szczególną uwagę na dobre zdjęcie wymiarów tak, by firany wyglądały pięknie i elegancko.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl